Blog

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny na Śląsku?
26.06.2019
Porównaj ceny i terminy badania rezonansu magnetycznego w Katowicach, Częstochowie, Gliwicach, Bielsko-Białej czy Raciborzu.
Gdzie wykonać rezonans magnetyczny? (woj. Dolnośląskie, Opolskie i Małopolskie)
19.06.2019
Sprawdź gdzie wykonać najtaniej i najszybciej badanie rezonansu magnetycznego we Wrocławiu, Legnicy, Krakowie, Oleśnicy, Opolu czy Głogowie.
Gdzie wykonać rezonans magnetyczny? (woj. Mazowieckie i Wielkopolskie)
12.06.2019
Sprawdź gdzie wykonać najtaniej i najszybciej badanie rezonansu magnetycznego w Warszawie, Poznaniu, Gnieźnie, Gorzowie Wielkopolskim czy Łęczycy.
Gdzie wykonać rezonans magnetyczny? (woj. Pomorskie, Zachodniopomorskie i Podlaskie)
05.06.2019
Sprawdź gdzie wykonać najtaniej i najszybciej badanie rezonansu magnetycznego w Trójmieście, Szczecinie, Białymstoku czy Puławach.
Co daje liposukcja? Jakie są efekty i kiedy można je zauważyć?
05.06.2019
Liposukcja poszczególnych obszarów ciała. Czy liposukcja pokona cellulit? Liposukcja czy lipoliza? Liposukcja czy plastyka brzucha? Liposukcję czy kriolipolizę?
Rodzaje operacji kręgosłupa - które są mniej inwazyjne?
15.05.2019
Jaki rodzaj operacji kręgosłupa wybrać? Jak wygląda zabieg przepukliny kręgosłupa, a jak operacja dysku?
Kiedy operacja kręgosłupa jest konieczna
08.05.2019
Jakie dolegliwości kręgosłupa leczyć operacyjnie, a w jakich przypadkach wystarczy rehabilitacja? Jakie są koszty operacji kręgosłupa?
Leczenie uzależnień - jak sobie poradzić?
01.05.2019
Jak leczyć uzależnienie od alkoholu, narkotyków czy hazardu? Gdzie szukać pomocy specjalistów od uzależnień? Czy terapia będzie skuteczna?
Leczenie anoreksji i bulimii
24.04.2019
Jak wygląda terapia anoreksji i bulimii? Ośrodki leczenia anoreksji i bulimii w Polsce.
Operacja plastyczna biustu - Jakie implanty wybrać?
17.04.2019
Które implanty wybrać i z czego się one składają? Czy operacja biustu jest bezpieczna? Czy po operacji biustu można karmić piersią? Jaki jest koszt operacji biustu?
Operacje plastyczne biustu - powiększenie, pomniejszenie, podniesienie
10.04.2019
Na czym polega i jak wygląda operacja powiększenia piersi? Jakie są przeciwwskazania do zabiegu? Czy operacja plastyczna piersi boli?
Plastyka powiek - opadająca powieka
03.04.2019
Jak wygląda zabieg plastyki powiek? Czy plastyka powiek boli? Ile kosztuje plastyka powiek? Czy warto wykonać plastykę powiek?
Endoproteza stawu łokciowego – jak mi pomoże w codzienności?
20.02.2019
Jakie istnieją rodzaje protezy łokcia? Które kliniki i lekarze specjalizują się w tym zabieg? Jakie efekty daje taka endoproteza?
Jakie efekty daje endoproteza stawu skokowego?
13.02.2019
Jakie są rodzaje endoprotezy stawu skokowego? Jak wygląda operacja? Przygotowanie do operacji alloplastyki stawu skokowego. Zalecenie rehabilitacyjne oraz oceny pacjentów.
Endoproteza stawu kolanowego – powrót do sportu?
06.02.2019
Jakie są rodzaje endoprotezy stawu kolanowego? Jak przygotować się do operacji endoprotezy kolana? Jak długo trzeba chodzić o kulach?