Gdzie wykonać rezonans magnetyczny? (woj. Mazowieckie i Wielkopolskie)

Gdzie wykonać prywatnie rezonans magnetyczny w Warszawie?

TOMMA diagnostyka obrazowa
ul.Wolska 37 (na terenie Szpitala Zakaźnego)
ul. Marynarska 13
Warszawa

TOMMA jako sieć pracowni diagnostycznych na terenie całego kraju oferuje swoje usługi również w Warszawie. Swoich pacjentów, specjaliści z zakresu rezonansu magnetycznego zapraszają do wykonywania badań kręgosłupa, stawów, głowy czy narządów wewnętrznych w jednej z dwóch lokalizacji na terenie stolicy. Każda z pracowni wyposażona jest w aparaty wysokopolowe 1.5T zamknięte gwarantujące szybki przebieg usługi a także wysoką dokładność otrzymywanych obrazów.
Ceny badań rozpoczynają się od 380zł (np. rezonans magnetyczny głowy / jednego odcinka kręgosłupa). Pracownie dysponują również szybko dostępnymi terminami więc zazwyczaj czas oczekiwania wynosi 4-7 dni.

Aby zarezerwować termin badania zapraszamy do kontaktu pod numerem: 22 230 20 26

 

REX MEDICA CENTRUM REZONANSU MAGNETYCZNEGO
ul. Wawelska 5 (w budynku Fundacji Rozwoju Medycyny Sportowej)
ul. Wałowa 3 (na tyłach Ambasady Chin)
Warszawa

Pracownie Rex Medica na terenie Warszawy dysponują aparatami marki Siemens Symphony Magnetom TIM umożliwiające rozszerzenie zakresu działania bez zmiany pozycji przez pacjenta czy zmiany cewek. Pracownia dysponuje również systemem stabilizatorów dzięki czemu ogranicza się artefakty ruchowe. Rex Medica jako jedyna w Warszawie posiada cewkę gradientową 15 kanałową zwiększającą czułość badania, np. stawu kolanowego.
Koszt wykonania rezonansu magnetycznego w Rex Medica już od 430zł.

 

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
ul. Krasińskiego 54/56
Warszawa

Zakład diagnostyki obrazowej mieszczący się w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej oferuje swoim pacjentom wykonanie rezonansu magnetycznego aparatem Philips (Achieva z gradientami Dual Nova). Pracownia jako jedna z niewielu na terenie kraju wykonuje rezonans magnetyczny serca, rezonans magnetyczny w uśpieniu (pełna sedacja) czy też rezonans magnetyczny ciąży/płodu. Wykonywanie tak zaawansowanych badań świadczy oczywiście o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu personelu medycznego którego misją świadczenie usług badawczych, naukowych i medycznych na najwyższym poziomie.
Cena badania już od 400zł.

 

Multimed
ul. Stanów Zjednoczonych 51
ul. Krasińskiego 69
Warszawa

W pracowni Multimed wykonają Państwo badania zarówno aparatem wysokopolowym zamkniętym o mocy 1,5T jak również aparatem o mocy 0.3T umożliwiającym badanie osób z silną klaustrofobią bez zastosowania znieczulenia. Pracownia prowadzi diagnostykę w zakresie rezonansu kręgosłupa, stawów i narządów wewnętrznych. Na chwilę obecną pracownie Multimed mogą poszczycić się aż 13 osobowym składem specjalistów z zakresu radiologii służących swoją wiedzą i doświadczeniem podczas wykonywania rezonansu.
Koszt badań rozpoczyna się już od 350zł.

 

CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ
ul. Wawelska 5
Warszawa

Pracownia dysponująca aparatem o mocy 3.0T Philips Ingenia o średnicy 70cm umożliwiającym redukcję szumu docierającego do osoby badanej nawet o 80%. Sprzęt jest jednym z pierwszych aparatów na terenie kraju, za pomocą którego możliwe są badania w zakresie ortopedii, neurologii oraz kardiologii. Podczas każdego rezonansu pacjent pozostaje pod opieką personelu w składzie: lekarz, technik, pielęgniarka. Aby zapewnić jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa, osoba badana otrzymuje tzw. "gruszkę" pozwalającą na zasygnalizowanie chęci przerwania badania w przypadku wystąpienia jakichkolwiek dolegliwości.
Ceny badań rozpoczynają się już od 490zł

 

Alfa-Lek Centrum Medyczne
ul. Nowy Świat 58A (wejście od ul. Ordynackiej)
Warszawa Śródmieście

Pracownia diagnostyki obrazowej mieszcząca się w Centrum Medycznym Alfa-Lek to nowoczesne gabinety wyposażone w wysokiej klasy sprzęt. Szeroka gama usług i poradnie specjalistyczne mieszczące się w budynku dają możliwość przeprowadzenia leczenia wraz z diagnostyką obrazową w jednym miejscu. Rezonans magnetyczny wykonywany jest przy pomocy aparatu zamkniętego, wysokopolowego który wykorzystuje do obrazowania właściwości atomów w ciele człowieka dając obrazy strukturalne bez narażania na szkodliwe promieniowanie. Pracownia dysponuje również rezonansem niskopolowym umożliwiającym wykonanie badania u osób z klaustrofobią lub metalicznymi elementami w ciele. Alfa-Lek daje swoim pacjentom możliwość zapoznania się z obiektem juz przed wizytą udostępniając na swojej stronie internetowej wirtualne spacery po gabinetach. Koszt badania rezonansem magnetycznym w Centrum Medycznym Alfa-Lek juz od 330zł.

 

Radiologica
ul. Wiertnicza 124 (aparat otwarty)
ul.Fort Wola 22
ul.Mrówcza 198 (badania z rozrusznikiem, defibrylatorem, rejestratorem arytmii)
Warszawa

Firma Radiologica już od 1998 roku zaprasza do skorzystania z oferty 3 pracowni znajdujących się na terenie Warszawy. Wychodząc naprzeciw potrzebom Pacjentów Radiologica oferuje badania rezonansem magnetycznym otwartym (niskopolowym)o mocy 0.35T dedykowanym osobom z klaustrofobią lub metalicznymi elementami w ciele oraz rezonansem zamkniętym (wysokopolowym) o mocy 1.5T. Radiologica jako jedna z niewielu pracowni umożliwia również wykonanie rezonansu magnetycznego wysokopolowego u osób z rozrusznikiem serca, kardiowerterem czy rejestratorem arytmii. Kwalifikację do badań prowadzi dr. Łukasz Hawryluk specjalizujący się od kilku lat badaniem osób z problemami onkologicznymi oraz neurologicznymi z wszczepionymi urządzeniami wspomagającymi serce. Ponad to, pracownia stawiając na najwyższy poziom zadowolenia z usług, świadczy również konsultacje specjalistów oraz terapię pod kontrolą diagnostyki obrazowej. Koszt wykonania badania rezonansem wysokopolowym 1.5T już od 400zł. Koszt Wykonania badania rezonansem niskopolowym 0.35T juz od 350zł.

 

Centrum Medyczne GAMMA
ul. Broniewskiego 3 (Żoliborz)
ul. Bobrowiecka 8 (Mokotów)
Warszawa

CM Gamma istnieje na rynku od 2013 roku nieustannie starając się podnosić i tak wysoki poziom usług. Jako jeden z najnowocześniejszych w Polsce, prywatny szpital oferuje całościowe podejście do diagnostyki i leczenia pacjentów oraz koordynację tych procesów przez indywidualnego Opiekuna Pacjenta. W zakresie diagnostyki obrazowej pracownie Gamma dysponują personelem 10 doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy. Rezonans magnetyczny wysokopolowy umożliwia przebadanie struktur kostnych jak również tkanek miękkich w organizmie dając tym samym możliwośc postawienia szybkiej i trafnej diagnozy oraz rozpoczęcia leczenia. Koszt badania juz od 600zł.

 

Gdzie wykonać prywatny rezonans magnetyczny w Gorzowie Wielkopolskim?

Starmedica Sp. z o.o.
ul. Chemiczna 12,
Gorzów Wielkopolski

Placówka Starmedica oferuje badania z zakresu diagnostyki obrazowej na terenie kilku miast w tym również Gorzowa Wielkopolskiego. Rezonanse wykonywane są przy pomocy nowoczesnych aparatów takich marek jak Siemens, Toshiba czy General Electric o mocy 1.5T lub 3T (Szczecin, Legnica). Dzięki długoletniej obecności na rynku Starmedica gwarantuje swoim pacjentom wysoki poziom świadczonych usług idący w parze z konkurencyjnymi cenami badań (już od 299zł). W diagnostyce rezonansem magnetycznym różnych schorzeń jak np. choroby nowotworowe, guzy, zmiany zwyrodnieniowe najważniejszy jest czas! Pracownia w Gorzowie Wielkopolskim dysponuje bardzo szybkimi terminami realizacji badań.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 61 111 00 18

 

Centrum Medyczne NOWA 5
ul. Nowa 5
Gorzów Wielkopolski

Centrum Medyczne "NOWA 5" jest obecne na rynku od 2006 roku stale starając się rozwijać zakres swoich usług stawiając dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Aparat Philips Achieva 1.5T A-series którym dysponuje pracownia rezonansu magnetycznego jest urządzeniem stworzonym do wykonywania różnego rodzaju szczegółowych i w pełni diagnostycznych obrazów rezonansu magnetycznego stawów, tkanek miękkich czy kości.

 

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki
ul. Dekerta 1
Gorzów Wielkopolski.

Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pacjentów w kwestii rezonansu magnetycznego, zdecydowała w 2009r o zmianie urządzenia na wysokiej klasy rezonans magnetyczny wysokopolowy 1.5T. Aby poszerzyć swoją działalność wprowadzono możliwość wykonywania badań prywatnych dla pacjentów spoza szpitala których cennik rozpoczyna się od kwoty 480zł. Zakład diagnostyki obrazowej na terenie Szpitala czynny jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu dzięki czemu czas oczekiwania na badanie zazwyczaj nie przekracza 2/3 dni.

 

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny w Ostrowie Wielkopolskim?

TOMMA diagnostyka obrazowa
ul. Bolesława Limanowskiego 20/22
Ostrów Wielkopolski

Zakład diagnostyki obrazowej TOMMA przy pomocy rezonansu magnetycznego o mocy 1.5T umożliwia wykonanie różnego rodzaju badań od diagnostyki złamań i zwyrodnień stawów lub kręgosłupa, po bardziej zaawansowane badania rezonansem głowy, organów wewnętrznych pozwalających na wykrycie zmian guzowych czy przerzutów. Niezmiennie od wielu lat TOMMIE przyświeca jeden cel - szybka diagnostyka. Terminy realizacji badań wynoszą maksymalnie do 7 dni od rejestracji a koszty rozpoczynają się już od 420zł.

Zapraszamy do rejestracji pod numerem: 61 111 00 18

 

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny w Poznaniu?

TOMMA diagnostyka obrazowa
ul. Starołęcka 42
ul. Obornicka 262
Poznań

TOMMA posiada na terenie Poznania dwie pracownie świadczące usługi diagnostyczne. W placówkach pacjenci mogą wykonać m.in rezonans głowy, kręgosłupa, jamy brzusznej czy stawów a doświadczeni specjaliści opiszą je na miejscu w terminie 5-10 dni roboczych. Usługi świadczone są za pomocą nowoczesnych aparatów zamkniętych o mocy 1.5T dających w pełni diagnostyczne obrazy obszarów badanych.
W pracowniach Tomma Poznań wykonają Państwo badania w cenie już od 520zł z terminem wykonania w ciągu około 5 dni od daty rejestracji.

Zapraszamy do zapisów pod numerem: 61 111 00 18

 

Diagnostyka Wielkopolska Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77A
Poznań

Grupa posiadająca 6 placówek w tym jedną na terenie Poznania. Badania pod okiem wykwalifikowanych specjalistów wykonywane są na aparacie marki Siemens Magnetom Avanto 1.5T. wyposażonym w nowoczesne cewki do badań zapewniające wysoką jakość otrzymywanych obrazów. Placówka oferuje terminy bez kolejek oraz szybką diagnostykę w celu rozpoznania schorzeń i wdrożenia odpowiedniego leczenia.
Cennik rozpoczynają kwoty od 520zł.

 

Stanley Centrum Medyczne
ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 135
Poznań

Przedsiebiorstwo funkcjonujące na rynku już od 1990 roku. Badania wykonywane są w pracowni na aparatach: General Electric (GE) o natężeniu pola 1.5 Tesli oraz Philips o natężeniu 3 Tesli za pomocą których możliwa jest diagnostyka obrazowa rezonansem magnetycznym narządów, tkanek miękkich, ośrodkowego układu nerwowego czy kości a także wykrywanie nowotworów w ich wczesnym stadium.
Cena za wykonanie badania pojedynczego odcinka już od 490zł.

 

Rehasport Clinic
Galeria Panorama
ul. Górecka 30
Poznań

W pracowni Rehasport wykonają Państwo rezonans magnetyczny jednym z najnowocześniejszych aparatów marki Siemens Magnetom Spectra 3T (3Tesle). Dzięki silnemu polu magnetycznemu możliwe jest prawie dwukrotne skrócenie trwania badania oraz wykonanie m.in artrografii stawów. Aparat o indukcyjności 3T daje wyższą trafność diagnozy oraz jej dokładność.  Placówka oferuje szybkie terminy badań a oprócz nich również konsultację, zabiegi oraz rehabilitację.

 

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny w Gnieźnie?

Na prywatne badania w Gnieźnie zapraszamy Państwa do jednej z pracowni Grupy Tomma diagnostyka obrazowa przy ul. Poznańskiej 15. Wykonacie tam większość standardowych badań z zakresu rezonansu magnetycznego aparatem o mocy 1.5T. Doświadczeni specjaliści poprowadzą krok po kroku badania takie jak rezonans kręgosłupa, stawów czy organów wewnętrznych. Opis standardowo dla pracowni Tomma otrzymają Państwo w ciągu 5-10 dni. Chcąc wciąż ułatwiać Pacjentom komunikację oraz korzystanie z usług, TOMMA udostępnia Portal Pacjenta, do którego dane otrzymuje każda z osób badanych i może za ich pośrednictwem pobrać swój gotowy opis badania bez konieczności wizyty w pracowni.
Badanie jest zazwyczaj wykonywane w ciągu tygodnia od rejestracji natomiast koszt rezonansu rozpoczyna się od stawki 400zł.

Zapraszamy do kontaktu: 61 111 00 51
 

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny w Łęczycy?

TOMMA diagnostyka obrazowa
ul. Zachodnia 6
Łęczyca

Łęczycka pracownia diagnostyki obrazowej Tomma poleca się do wykonywania rezonansu kręgosłupa, stawów oraz innych części anatomicznych ciała, proponując pacjentom szybkie terminy oraz konkurencyjne ceny. Nasze placówki wyposażone są w wysokiej klasy, wysokopolowe aparaty 1,5T. Struktura zamknięta pozwala na uzyskiwanie wyraźnych i w pełni diagnostycznych obrazów organów wewnętrznych oraz kości. Jako pracownia z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy wykonanie rezonansu oraz opisu na wysokim poziomie przez naszych najlepszych specjalistów.
Czas oczekiwania na badanie to około 7 dni, a nasze konkurencyjne ceny to nawet od 360zł za obszar badany.

Po więcej informacji oraz w celu rejestracji zapraszamy do kontaktu pod numerem: 22 230 20 26

 

Dodatkowo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, spółka MediPoland oferuje pomoc w procesie rejestracji na prywatne badania rezonansem magnetycznym. Dołożymy wszelkich starań, aby odszukać dla Państwa najdogodniejszą lokalizację, termin jak również cenę pożądanego badania rezonansem magnetycznym. Rejestracja z nami przebiegnie szybko i przyjemnie.

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 22 230 20 26

Udostępnij:

Polecane klinikiTagi


Diagnostyka obrazowa rezonans magnetyczny rezonans gdzie wykonacKomentarze


Przeczytaj również

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny na Śląsku?
26.06.2019
Porównaj ceny i terminy badania rezonansu magnetycznego w Katowicach, Częstochowie, Gliwicach, Bielsko-Białej czy Raciborzu.
Gdzie wykonać rezonans magnetyczny? (woj. Dolnośląskie, Opolskie i Małopolskie)
19.06.2019
Sprawdź gdzie wykonać najtaniej i najszybciej badanie rezonansu magnetycznego we Wrocławiu, Legnicy, Krakowie, Oleśnicy, Opolu czy Głogowie.
Gdzie wykonać rezonans magnetyczny? (woj. Pomorskie, Zachodniopomorskie i Podlaskie)
05.06.2019
Sprawdź gdzie wykonać najtaniej i najszybciej badanie rezonansu magnetycznego w Trójmieście, Szczecinie, Białymstoku czy Puławach.