Gdzie wykonać rezonans magnetyczny? (woj. Dolnośląskie, Opolskie i Małopolskie)

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny we Wrocławiu?

TOMMA diagnostyka obrazowa

ul. Gabrieli Zapolskiej 1

Wrocław 


Tomma diagnostyka obrazowa to sieć ponad 30 pracowni na terenie całego kraju. Działając na rynku od wielu lat gwarantuje swoim pacjentom pełen profesjonalizm idący w parze z dbałością o pacjenta oraz doświadczeniem specjalistów. Pracownia przy ul. Gabrieli Zapolskiej 1 we Wrocławiu dysponuje aparatem o mocy 1.5T. Jest to aparat zamknięty, wysokopolowy dzięki któremu otrzymujemy w pełni diagnostyczne obrazy z rezonansu kręgosłupa, rezonansu stawów, głowy czy organów wewnętrznych w jamie brzusznej. 

Pracownia oferuje szybkie terminy oraz atrakcyjne ceny, bo juz od 410zł za obszar. 


Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 71 727 62 20


LUXMED DIAGNOSTYKA 

ul. Piotra Skargi 3

ul. Legnicka 55F

Wrocław


Pracownie LUXMED DIAGNOSTYKA na terenie Wrocławia znajdują się w dwóch podanych wyżej lokalizacjach i w każdej z nich zapraszają do wykonania badań pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów przy pomocy sprzętu do rezonansu magnetycznego 1.5T marki Siemens Magnetom Avanto. Pracownie LUXMED oprócz standardowych badań oferują też badania takie jak mammografia czy rezonans klatki piersiowej. 
W celu ustalenia terminu badania oraz jego kosztów zapraszamy do kontaktu z placówkami.

 

CENTRUM DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ NZOZ SKANMEX DIAGNOSTYK
A
ul. Krasińskiego 29

Wrocław 


Placowka Skanmex we Wrocławiu wyposażona jest w dwa aparaty do rezonansu magnetycznego:
- Rezonans magnetyczny firmy GE Signa HDI o mocy 1.5T za pomocą którego wykonywane są specjalistyczne badania takie jak: rezonans kręgosłupa, rezonans stawów, rezonans głowy lub tkanek miękkich. 
-Rezonans magnetyczny firmy Siemens Magnetom Spectra o mocy 3T gwarantujący szybszy przebieg badania oraz uzyskanie wyższej jakości obrazów. Aparat umożliwia między innymi badanie rezonansem narządu prostaty którego wykonanie aparatem 1.5T może być niewystarczające.

Pracownia oferuje szybkie terminy badań w cenie już od 420zł za obszar.

 

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny w Legnicy?

Starmedica Sp. z o.o.

ul. Iwaszkiewicza 5

59-220 Legnica


Pracownia w Legnicy to jeden z kilku oddziałów spółki Startmedica znajdujący się przy ul. Iwaszkiewicza 5 na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Badanie przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę za pomocą sprzętu o mocy 3T marki TOSHIBA VANTAGE TITAN. Przy pomocy aparatu o tej mocy możliwe jest wykonanie badań takich jak: rezonans magnetyczny jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej, MRCP dróg żółciowych, urografia MR oraz rezonans magnetyczny piersi. Obrazy otrzymywane podczas badania są wysokodiagnostyczne a ich uzyskanie wymaga krótszego czasu w porównaniu z aparatami 1,5T. 

Cennik badań w pracowni Starmedica Legnica rozpoczyna się już od 369zł.

Zapraszamy do ustalenia terminu pod numerem: 71 727 62 20


 

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny w Głogowie?

Starmedica Diagnostics Sp. z o.o.
ul. Tadeusza Kościuszki 15,
Głogów

Placówka Starmedica znajdująca się na terenie Głogowskiego Szpitala Powiatowego dysponuje aparatem o mocy 1.5T marki SIEMENS MAGNETOM ESSENZA zapewniający możliwość otrzymywania wysokodiagnostycznych obrazów pomagających rozpocząć szybkie leczenie dolegliwości. 
Cennik badań już od 340zł w co, oprócz badania, wliczony jest opis wykonywany przez lekarza specjalistę w zakresie radiologii oraz płyta CD z obrazami uzyskanymi podczas badania.

Zapraszamy do rejestracji pod numerem: 71 727 62 20

 Gdzie wykonać rezonans magnetyczny w Oleśnicy? 

TOMMA diagnostyka obrazowa
ul. Armii Krajowej 1,
Oleśnica

Pracownia wchodząca w skład sieci TOMMA znajdująca się w Oleśnicy na terenie Powiatowego Zespołu Szpitali zaprasza swoich pacjentów do wykonania badań rezonansem magnetycznym o mocy 1.5T pod okiem wykwalifikowanej kadry. Lata doświadczenia na rynku medycznym gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług a personel dbałość o komfort pacjenta podczas badania i całej wizyty w pracowni. W Oleśnickiej pracowni wykonają Państwo badania takie jak: rezonans magnetyczny stawów, rezonans magnetyczny kręgosłupa, rezonans magnetyczny głowy a nawet jamy brzusznej i tkanek miękkich wewnątrz. 

Cennik badań już od 440zł.

Zapraszamy do umówienia szybkiego terminu pod numerem: 71 773 30 38

 

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny w Opolu?

TOMMA diagnostyka obrazowa
ul. Horoszkiewicza 6
Opole

TOMMA działająca na terenie całego kraju posiada swoją pracownie również w Opolu na terenie Błękitnej Wstęgi. Dysponująca aparatem o mocy 1,5T placówka oferuje badania m.in kręgosłupa, głowy, stawów czy tkanek miękkich. Otrzymywane wyniki są udostępniane pacjentom w postaci opisu wykonanego przez lekarza radiologa oraz płyty CD z obrazami w cenie badania. Odbiór wyników, jak w przypadku każdej z pracowni TOMMA możliwy jest również online - za pośrednictwem portalu pacjenta.
TOMMA wykonuje rezonans magnetyczny w cenie od 470zł z terminem oczekiwania około 7 dni od daty rejestracji.


Zapraszamy do kontaktu: 77 540 78 60

 

HELIMED
ul. Wodociągowa 4
Opole

HELIMED Opole oferuje swoim pacjentom wykonanie specjalistycznych badań rezonansem magnetycznym wysokopolowym począwszy od standardowych badań głowy, stawów czy kręgosłupa aż po rezonans serca, rezonans spektroskopia i badanie czynnościowe mózgu. Spółka HELIMED szczyci się wysoko wykształconymi specjalistami z zakresu radiologii oraz wysokim progiem zadowolenia swoich pacjentów. 


 

LUXMED
ul. Krakowska 44
Opole

Pracownia LUXMED w Opolu dysponuje aparatem o mocy 1.5T marki GE Signa Explorer. Zespół 5 wykwalifikowanych lekarzy z zakresu radiologii wykona oraz opisze Państwa badanie na miejscu. Oprócz najczęściej wykonywanych badań jak rezonans kręgosłupa czy stawów, w pracowni LUXMED jest możliwość przeprowadzenia rezonansu magnetycznego tkanek miękkich, miednicy czy badań naczyniowych takich jak angiografia. 
LUXMED oferuje możliwość wykonania badania prywatnego w terminie nawet 24 GODZIN.

 

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny w Krakowie?

TOMMA diagnostyka obrazowa
ul. Kalwaryjska 59
Kraków

TOMMA diagnostyka obrazowa poleca się do wykonania badań rezonansem magnetycznym w zakresie: rezonansu kończyn, rezonansu kręgosłupa, głowy czy tkanek miękkich. Badania w pracowni są wykonywane pod okiem lekarzy specjalistów za pomocą aparatu wysokopolowego o mocy 1,5T dającego znacznie wyraźniejsze i bardziej diagnostyczne badania w porównaniu z aparatami niskopolowymi. Dzięki zaawansowanej technice otrzymywane obrazy pozwalają na postawienie szybkiej i trafnej diagnozy umożliwiającej podjęcie leczenia. Pracownia dysponuje szybkimi terminami na badania prywatne idącymi w parze z atrakcyjnymi cenami.

Koszt wykonania rezonansu magnetycznego jednego obszaru już od 420zł.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 12 312 53 78

 

Centrum Badań Klinicznych JCI
ul. Bobrzyńskiego 14
30 - 348 Kraków

Pracownia rezonansu magnetycznego oferuje wykonanie badań przeglądowych, w pełnych protokołach klinicznych jak również dedykowanych z indywidualnie ustalanym protokołem. Zespół składający się z wiodących lekarzy specjalistów w zakresie radiologii podejmie się nie tylko badań standardowych, ale również wykona rezonans magnetyczny serca, rezonans magnetyczny nadnerczy, nerek, wątroby, trzustki, rezonans prostaty czy rezonans jajników.
Koszt wykonania pojedynczego badania już od 340zł.

 

Szpital Uniwersytecki w Krakowie
 DIAGNOSTYKA OBRAZOWA
ul. Kopernika 19
Kraków


Pracownia diagnostyki obrazowej na terenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oferuje pacjentom prywatnym wykonanie badań aparatem zamkniętym wysokopolowym dedykowanym głównie do przeprowadzania badań na małych obszarach takich jak: nadgarstek, stopa, palce czy stawy. Wysoki poziom świadczonych usług gwarantują przyznane certyfikaty PN-EN ISO 9001, OHSAS 18001, PN-EN ISO 14001. 

Cennik badań prywatnych w przedstawionej pracowni rozpoczyna się od kwoty 500zł.

 

Zakład WYROBEK
ul.Prądnicka 35-37
ul.Koło Strzelnicy 3os.
os. Złotej Jesieni 1

Kraków

Historia powstania firmy sięga 1945r. Na chwilę obecną jest to sieć 12 placówek prowadzonych pod okiem rodziny założyciela. Pracownie oferują wykonywanie prywatnych badań rezonansem magnetycznym wysokopolowym. Dbałość o pacjenta oraz chęć umożliwienia wykonania badania wszystkim potrzebującym jest popierana częstymi promocyjnymi cenami badań w pracowniach wchodzących w skład Zakładu WYROBEK.
 Ceny promocyjnych badań zaczynają się już od 300zł za obszar.

 

Dodatkowo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, spółka MediPoland oferuje pomoc w procesie rejestracji na prywatne badania rezonansem magnetycznym. Dołożymy wszelkich starań, aby odszukać dla Państwa najdogodniejszą lokalizację, termin jak również cenę pożądanego badania rezonansem magnetycznym. Rejestracja z nami przebiegnie szybko i przyjemnie.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 22 230 20 26

Udostępnij:

Polecane kliniki

(1 opinii)

ul. Horoszkiewicza 6
45-301 Opole

Armii Krajowej 1,
56-400 Oleśnica


Tagi


Diagnostyka obrazowa rezonans magnetyczny rezonans gdzie wykonacKomentarze


Przeczytaj również

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny na Śląsku?
26.06.2019
Porównaj ceny i terminy badania rezonansu magnetycznego w Katowicach, Częstochowie, Gliwicach, Bielsko-Białej czy Raciborzu.
Gdzie wykonać rezonans magnetyczny? (woj. Mazowieckie i Wielkopolskie)
12.06.2019
Sprawdź gdzie wykonać najtaniej i najszybciej badanie rezonansu magnetycznego w Warszawie, Poznaniu, Gnieźnie, Gorzowie Wielkopolskim czy Łęczycy.
Gdzie wykonać rezonans magnetyczny? (woj. Pomorskie, Zachodniopomorskie i Podlaskie)
05.06.2019
Sprawdź gdzie wykonać najtaniej i najszybciej badanie rezonansu magnetycznego w Trójmieście, Szczecinie, Białymstoku czy Puławach.