Pozyskuj więcej pacjentów,
niższym kosztem

Zupełnie za darmo przeprowadzimy audyt Twoich obecnych kampanii internetowych
  • Zaoszczędź pieniądze i czas
  • Zwiększ ilość pacjentów w placówce
  • Obniżymy Twoje obecne koszty o co najmniej 20%
Zamów darmowy
audyt marketingowy
Chcę otrzymywać od Medipoland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Zygmunta Starego 24/7 (44-100 Gliwice), na podany adres mailowy informacje o charakterze marketingowym i promocyjnym (w tym obejmujące informacje handlowe).
Twoje dane są bezpieczne.

Specjalizujemy się w marketingu medycznym

Bazując na naszym doświadczeniu zarówno w marketingu internetowym, jak również w biznesie medycznym, jesteśmy w stanie obniżyć Twoje koszty marketingowe o ponad 20%, przy utrzymaniu lub polepszeniu obecnego wyniku.

Zamów darmowy audyt swoich reklam

Wprowadź nasze rekomendację lub pozostaw nam ich tworzenie

Optymalizujmy Twoje reklamy i profile w Social Mediach, by być lepiej widocznym w internecie

Zarabiaj więcej dzięki efektywniejszej komunikacji marketingowej z pacjentami

Nasi zadowoleni klienci

"W zakresie marketingu i pozyskiwania pacjentów współpracujemy z Medipoland już od 07.2018r. Dzięki ich pracy zdecydowanie wzrosła świadomość pacjentów na temat naszej kliniki, jak również ilość pacjentów operowanych na naszych salach, a co za tym idzie, zyski szpitala.Medipoland rzetelnie współpracuje z pracownikami naszej placówki by zapewnić pacjentom jak najlepsze informacje na temat zabiegów u nas przeprowadzanych oraz specjalistycznych nowości, które oferujemy.Zdecydowanie polecamy współpracę z Medipoland w celu pozyskiwania nowych pacjentów niskim kosztem w stosunku do przychodów uzyskanych dzięki ich firmie."
"Z MediPoland współpracujemy nieprzerwanie od kwietnia 2018 roku. W ręce ich specjalistów przekazaliśmy możliwość pozyskiwania pacjentów drogą internetową poprzez kanały takie jak Google adwords, Facebook, e-mail marketing i inne. Zgodnie z pierwotnymi ustaleniami MediPoland stopniowo zwiększa nakłady na pozyskiwanie naszych pacjentów i każdego miesiąc obserwujemy coraz większą liczbę pacjentów przysyłanych poprzez MediPoland, co przekłada się na oszczędności dla naszej sieci pracowni diagnostycznych w całym kraju.MediPoland rejestruje pacjentów bezpośrednio w placówkach, dzięki czemu obsługujemy więcej badań jednocześnie. Możemy śmiało polecić współpracę z MediPoland, to godni zaufania eksperci w branży pozyskiwania pacjentów medycznych."

Wygenerowany przychód dla klinik w 2019r.

Ponad 5 mln zł

Ponad 150 000 użytkowników GRATIS

Profil na portalu medipoland.pl - ruch wygenerowany dla placówek na naszym portalu będzie dla Ciebie całkowicie darmowy.