Gdzie wykonać rezonans magnetyczny? (woj. Pomorskie, Zachodniopomorskie i Podlaskie)

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny w Trójmieście? 

Newmedical Centrum Diagnostyki Obrazowej (Grupa Starmedica)
Ul. Polanki 117 (teren 7 Szpitala Marynarki Wojennej)
Gdańsk

Grupa Starmedica o rozbudowanej sieci pracowni poleca się do wykonania rezonansu magnetycznego w Gdańsku sprzętem zamkniętym, wysokopolowym GE Optima MR 360 ADVANCE o mocy 1,5T. 
Długoletnia obecność na rynku w zakresie diagnostyki obrazowej świadczy o dokładaniu przez personel wszelkich starań, aby badania w Newmedical były wykonane rzetelnie oraz w możliwie jak najszybszym terminie.
Na badanie w tej pracowni poczekamy około 2-3 dni od dnia rejestracji.
Ceny pojedynczych obszarów badanych rozpoczynają się od 299zł.

W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu pod numerem: 58 558 80 81

 

Tomma Diagnostyka Obrazowa,
Aleja Grunwaldzka 505, Gdańsk
ul. Starowiejska 37, Gdynia

TOMMA to sieć ponad 30 pracowni na terenie Całej Polski. Liczba powstałych pracowni świadczy o profesjonalizmie personelu oraz uznaniu wśród pacjentów. W placówkach na terenie Trójmiasta mogą Państwo wykonać badania rezonansami magnetycznymi o polu równym 1,5T. Są to wysokiej klasy urządzenia zamknięte, wysokopolowe umożliwiające wykonanie w pełni diagnostycznych badań.
Czas oczekiwania na wykonanie badania w pracowniach TOMMA to około 2 dni. Koszt już od 380zł!

Zadzwoń pod numer 58 558 80 81, aby umówić swoją wizytę.

 

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Świętokrzyska 4 (Dom Medyczny „Świętokrzyska”)
Gdańsk

Firma w której skład wchodzi jedenaście Domów Medycznych oferująca w Gdańsku badania wysokopolowym aparatem o mocy 3T marki Siemens Magnetom SKYRA o średnicy zwiększonej do 70cm. Badanie wykonywane sprzętem o mocy 3 Tesli charakteryzuje się skróconym czasem trwania a przede wszystkim możliwością prowadzenia diagnostyki narządów ciężkich do zobrazowania aparatami 1,5T(np. prostata). Siemens Magnetom SKYRA umożliwia również wykonywanie badań tzw. „cichymi sekwencjami”.
Ceny badań w Nadmorskim Centrum Medycznym rozpoczynają się od 360zł za jeden obszar badania.

 

Aura Medic
ul. Żabi Kruk 10 (teren Centrum Zdrowia Eter Med.)
Gdańsk

Pracownie diagnostyki obrazowej Aura Medic znajdziecie Państwo w Radomsku, Stalowej Woli a od kwietnia 2019 roku również w Gdańsku.
Specjaliści z zakresu diagnostyki obrazowej korzystają w pracowni Aura Medic Gdańsk ze sprzętu firmy Hitachi, Aperto Lucent o mocy 0.4 T – jest to, jeden z najnowocześniejszych, aparat otwarty umożliwiający wykonywanie badań osobom z silną klaustrofobią, metalicznymi elementami w ciele oraz dzieciom w obecności ich rodziców.
Placówka oferuje szybkie terminy na badania w cenie już od 299zł z możliwością uzyskania opisu już w 1 dzień!

 

Radiologica net
ul. Wójta Radtkego 1(na terenie Szpitala św. Wincentego a Paulo)
Gdynia

Pracownia zlokalizowana w dawnym Szpitalu Miejskim w Gdyni będąca na rynku jako firma już od 2009 roku, została odznaczona certyfikatem jakości ISO 9001:2015-10. Radiologica net oferuje szeroki zakres badań rezonansem magnetycznym od badania stawów czy kręgosłupa po diagnostykę obrazową serca i spektroskopię mózgową. Placówka dysponuje aparatem z rodziny urządzeń SIEMENS Magnetom Avanto o mocy 1.5T wyposażony w system TIM oraz wyjątkowo lekkie cewki. Aparat jest też odpowiednio przystosowany pod względem hałasu (redukcja ok. 97%).
Ceny diagnostyki rozpoczynają się od progu 350zł.

 

Gdzie można zrobić rezonans magnetyczny w Koszalinie?

TOMMA Diagnostyka Obrazowa
ul. Szpitalna 2-4, (na terenie Polikliniki SPZOZ MSW)
Koszalin

TOMMA działa na rynku już od 1991 roku nieustannie się rozwijając i rosnąc w zaufanie swoich pacjentów.  Zatrudniając najlepszych specjalistów, pracownie gwarantują swoim Pacjentom wykonywanie badań oraz ich opis na najwyższym poziomie. Nowoczesna pracownia w Koszalinie wyposażona jest w aparat zamknięty o mocy 1,5T.Aparat jest odpowiednio wyposażony i zapewnia stały kontakt Pacjenta z załogą wykonującą badanie.
Koszt badań prywatnych już od 400zł za obszar. Średni czas oczekiwania na wykonanie badania od dnia rejestracji to 7-9 dni.

Rejestracji badania mogą Państwo dokonać pod numerem telefonu: 58 558 8081

 

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny w Szczecinie?

Newmedical – Centrum Diagnostyki Obrazowej (grupa STARMEDICA)
Szpital "Zdroje", Pawilon Ginekologii i Położnictwa
Wejście C, ul. Mączna 4
Szczecin

Szczecińska pracownia Newmedical jako jedna z niewielu zaprasza swoich pacjentów do wykonania badań urządzeniem o mocy 3T GE SIGNA. Większa siła pola magnetycznego gwarantuje osobom badanym skrócony czas trwania diagnostyki, co jest alternatywą dla osób cierpiących na lekką klaustrofobię u których należy wykonać rezonans głowy, rezonans stawów czy kręgosłupa bądź narządów wewnętrznych (np. rezonans prostaty) urządzeniem wysokopolowym. Pracownię Newmedical wyróżniają również konkurencyjne ceny za jednostkowe badania tak dokładnym i nowoczesnym sprzętem.
Są to kwoty już od 349zł. Termin badania zazwyczaj ustalany jest w ciągu 7 dni od daty rejestracji.

Zapraszamy do kontaktu z rejestracją pod numerem telefonu: 91 885 4366

 

TOMMA diagnostyka obrazowa
al. Bohaterów Warszawy 34/35
ul. Sokołowskiego 11 (teren Szpitala Szczecin Zdunowo)
Szczecin

TOMMA jako firma świadcząca usługi z zakresu diagnostyki obrazowej na terenie całej Polski ze względu na wysoki poziom zainteresowania, od niedawna, oferuje pacjentom dwie lokalizacje na terenie miasta Szczecin. Doświadczeni specjaliści to gwarancja wykonania w pełni diagnostycznego badania rezonansem magnetycznym m.in.: kręgosłupa, głowy, kończyn czy rezonansu jamy brzusznej i narządów wewnętrznych wraz z profesjonalnym opisem wykonywanym na miejscu. Rezonans magnetyczny wykonywany jest urządzeniem zamkniętym, wysokopolowym 1,5T.
Koszt badania wraz z opisem oraz płytą CD już od 390zł.

Termin badań można ustalić dzwoniąc pod numer: 91 885 43 66.

 

SP ZOZ MSWiA
ul. Jagiellońska 44
Szczecin

Pracownia działająca na terenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji świadczy usługi rezonansu magnetycznego przy wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia Siemens 1,5T w który została wyposażona w 2014 roku. Oprócz standardowej diagnostyki takiej jak rezonans stawów, rezonans kręgosłupa czy głowy SP ZOZ MSWiA specjalizuje się również w przeprowadzaniu badań naczyniowych, tętnic mózgowych, szyjnych, nerkowych czy biodrowych oraz perfuzji / dyfuzji lub angiografii z podziałem na fazy żylne i tętnicze.
Dodatkowym i dosyć ważnym atutem jest cennik badań rozpoczynający się od kwoty 389zł.

 

109 Szpital Wojskowy
ul. Ks. Piotra Skargi 9
Szczecin

Prywatne usługi z zakresu rezonansu magnetycznego są świadczone od 16.04.2014 roku za pomocą urządzenia wysokopolowego MEGNETOM AVANTO Tim+Dot Systems [1,5 Tesli]. Aparat umożliwia badanie poszczególnych obszarów ciała jak również całego pacjenta co w przypadku starszych urządzeń było niestety niemożliwe. Zaletą jest również możliwość badania osób z lękami, klaustrofobią jak też dzieci dzięki stałemu kontaktowi osoby badanej z personelem lub w przypadku dzieci z opiekunem.
Progi cenowe za pojedyncze badanie rozpoczynają się od 440zł.

 

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny w Stargardzie?

Starmedica Sp. z o.o.
ul. Czeska 5a
Stargard

Jedna z pracowni grupy STARMEDICA wyposażona w sprzęt SIEMENS SIGNA HDXT ECHOSPEED o mocy 1,5T. Jest to aparat wysokopolowy umożliwiający wykonanie rezonansu magnetycznego układu kostnego np.: kręgosłupa, stawów, kości jak też tkanek miękkich jak mózg czy organy wewnętrzne jamy brzusznej/ miednicy mniejszej.
Koszt wykonania prywatnego badania rezonansem magnetycznym w tej placówce w zależności od badanego obszaru już od 359zł. Czas oczekiwania na badanie od momentu rejestracji to około 6 dni.

Zapisy na badania prowadzone są pod numerem telefonu: 91 885 43 66.

 

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny z Białymstoku?

TOMMA diagnostyka obrazowa
ul. Fabryczna 27 (na terenie Szpitala MSWiA - wejście E, III p)
Białystok

Kolejna z pracowni grupy TOMMA świadcząca usługi z zakresu diagnostyki obrazowej. TOMMA Białystok umożliwia swoim pacjentom wykonanie badań m.in. takich jak rezonans magnetyczny kręgosłupa, rezonans magnetyczny stawów, kości i organów wewnętrznych. W każdej z pracowni opisy wykonywane są na miejscu przez lekarzy radiologów i udostępniane pacjentom w formie płyty CD (nawet tego samego dnia) oraz opisu a to wszystko W CENIE BADANIA.
Koszty usług już od 390zł

Rezerwacji terminu mogą Państwo dokonać pod numerem: 85 875 07 37

 

TMS Diagnostyka Sp. z.o.o
ul. M. Skłodowskiej-Curie 24 A. (na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego)
Białystok

Grupa posiadająca kilka pracowni na terenie kraju. Centrum Medyczne diagnostyka posiada na swoim pokładzie dwa urządzenia do wykonywania diagnostyki obrazowej rezonansem magnetycznym. W zależności od dolegliwości i badanego obszaru pacjenci Centrum mogą skorzystać z następujących aparatów:
3 Teslowy Rezonans TITAN – szczególnie przydatny do badania klatki piersiowej czy też prostaty.
1,5 Teslowy Rezonans ELAN – aparat standardowy wysokopolowy doskonały do podstawowej diagnostyki.

Cennik badań rozpoczynamy od kwoty 410zł.

 

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
ul. Żurawia 71,
Białystok

Laboratorium obrazowania molekularnego umożliwia wykonanie badań MR oraz PET dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy urządzenia Biograph MR o mocy 3T. Urządzenie jest na tyle zaawansowane, że pozwala na tworzenie dynamicznych modeli 3D. Oprócz tego, ze sprzętem takiej klasy specjaliści są w stanie wykonywać badania pod kątem wczesnego wykrywania choroby Alzheimera, guzów różnego rodzaju czy zaburzeń w dziedzinie psychiatrii. Pracownia gwarantuje swoim pacjentom możliwość prowadzenia szeroko pojętej diagnostyki bez większych kolejek z udziałem najlepszych specjalistów i na najwyższym poziomie. To pierwszy we wschodniej Polsce certyfikowany technopark. Certyfikat został przyznany przez Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji Przedsiębiorczości w Polsce.

 

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny w Puławach?

Starmedica
Ul. Partyzantów 11A
Puławy

Kolejna z pracowni grupy Starmedica wyposażona w rezonans magnetyczny o mocy 1,5T GE SIGNA HDXT ECHOSPEED. Badania wykonywane są przez techników lub lekarzy radiologów oraz opisywane na miejscu. Personel Starmedica ponad wszystko stawia dobro pacjenta oraz jego zadowolenie z wykonanego rezonansu magnetycznego, aby nie utracić zaufania jakim został obdarzony podczas swojej długoletniej obecności na rynku.
Badania rezonansem w pracowni Starmedica Puławy rysują się kosztowo od kwoty 280zł natomiast terminy dobierane indywidualnie według możliwości pracowni i preferencji pacjenta.

Szczegółowy cennik oraz terminy dostępne są pod numerem: 81 440 53 77

 

 

Dodatkowo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, spółka MediPoland oferuje pomoc w procesie rejestracji na prywatne badania rezonansem magnetycznym. Dołożymy wszelkich starań, aby odszukać dla Państwa najdogodniejszą lokalizację, termin jak również cenę pożądanego badania rezonansem magnetycznym. Rejestracja z nami przebiegnie szybko i przyjemnie.

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 22 230 20 26

 

 

Udostępnij:

Polecane klinikiTagi


Diagnostyka obrazowa rezonans magnetyczny rezonans gdzie wykonacKomentarze


Przeczytaj również

Gdzie wykonać rezonans magnetyczny na Śląsku?
26.06.2019
Porównaj ceny i terminy badania rezonansu magnetycznego w Katowicach, Częstochowie, Gliwicach, Bielsko-Białej czy Raciborzu.
Gdzie wykonać rezonans magnetyczny? (woj. Dolnośląskie, Opolskie i Małopolskie)
19.06.2019
Sprawdź gdzie wykonać najtaniej i najszybciej badanie rezonansu magnetycznego we Wrocławiu, Legnicy, Krakowie, Oleśnicy, Opolu czy Głogowie.
Gdzie wykonać rezonans magnetyczny? (woj. Mazowieckie i Wielkopolskie)
12.06.2019
Sprawdź gdzie wykonać najtaniej i najszybciej badanie rezonansu magnetycznego w Warszawie, Poznaniu, Gnieźnie, Gorzowie Wielkopolskim czy Łęczycy.