O klinice

„Stomatologia to nie tylko nasza praca ale przede wszystkim pasja.”

Gabinet Stomatologiczny lek. stom. M.Gnot to miejsce, na którego sukces składają się wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt stomatologiczny, najnowsze metody leczenia, zrozumienie potrzeb pacjenta i najwyższa jakoś obsługi. Dzięki temu gabinet może sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów, zapewniając im przy tym bezpieczeństwo i komfort. Gabinet rozpoczął swoją działalność w 1992 roku i od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi stomatologiczne, cały czas rozszerzając swoją ofertę o nowe metody leczenia. To dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi oraz indywidualnemu podejściu zdobyte zostało zaufanie wielu pacjentów.

Na początku lekarz stomatolog przygotowuje indywidualny plan leczenie i wyjaśni wszystkie jego etapy. Używane podczas leczenia materiały cechują się najwyższą jakością, dzięki czemu pacjent na długie lata może cieszyć się z efektów leczenia. Indywidualny plan leczenia zaczyna się zazwyczaj od leczenia zachowawczego i profilaktyki. W zależności od potrzeb pacjenta stomatolog w ramach profilaktyki może zaproponować piaskowanie scaling bądź lakierowanie zębów. W sytuacji występowania próchnicy zostanie ona usunięta w sposób bezbolesny, a dzięki zastosowaniu najwyższej jakości wypełnień światłoutwardzalnych możliwe będzie osiągnięcie kształtu i połysku odbudowywanego zęba jak w naturze. Często zdarza się, że proces próchnicowy jest dalece posunięty, wtedy konieczne jest zastosowanie leczenia kanałowego, które zazwyczaj pozwala uratować ząb.

Gabinet w swojej ofercie posiada szeroką ofertę zabiegów estetycznych, które pozwolą cieszyć się pięknym, białym uśmiechem. Na zęby mogą zostać nałożone licówki, które skorygują krzywiznę jak również wyeliminują widoczne przerwy między zębami. Chcą uzyskać bielszy odcień zębów gabinet proponuje wybielanie nakładkowe. Pacjentom, którzy nie posiadają jednego bądź więcej zębów, proponowane są świadczenia z zakresu protetyki stomatologicznej. W zależności od możliwości oraz potrzeb pacjenta stomatolog proponuje wykonanie protezy, korony bądź mostu. W nagłych przypadkach pacjentowi proponowana jest korona tymczasowa, która później zostaje wymieniona na właściwą.

Co nas wyróżnia

Pacjenci decydujący się na skorzystanie z usług stomatologicznych mają zapewnioną przyjemną atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i całkowicie bezstresowe leczenie. Mogą również liczyć na pełen profesjonalizm i wysoką jakość usług, dzięki personelowi, który posiada wysokospecjalistyczne umiejętności oraz spory bagaż doświadczeń. Gabinet współpracuje z doświadczonymi protetykami, którzy gwarantują najwyższą jakość prac protetycznych. Dzięki czemu pacjenci mają pewność, że ich nowy uśmiech będzie bardzo naturalny, dopasowany do pozostałych zębów. Nowoczesny sprzęt, w który wyposażony jest Gabinet pozwala na przeprowadzenie wielu nowoczesnych metod leczenia. Leczenie wspomagane jest laserem biostymulującym, który znacznie skraca czas gojenia, przyspiesza proces zabliźniania się ran, np. po zabiegu usunięcia zębów, światło lasera skutecznie pomaga przy zapaleniach tkanki okołozębowej, aktywizując regenerację komórek.

Najważniejsze jest zadowolenie pacjenta, dlatego specjaliści do każdej osoby podchodzą indywidualnie z pełnym zaangażowaniem, służąc swoim wieloletnim doświadczeniem. Efektem jest zadowolenie i uzyskanie wymarzonego efektu końcowego.

Udogodnienia

Transport publiczny

Otwarte w weekendy

Personel mówiący po angielsku

Darmowy parking

Darmowe Wifi

Ocena

5.0
(1 opinii)

Dodaj opinię


Lokalizacja

Umów wizytę

32 415 02 81

Godziny otwarcia

poniedziałek13:00 - 20:00

wtorek08:00 - 14:00

środa13:00 - 20:00

czwartek08:00 - 14:00

piątek08:00 - 13:00

Możliwość indywidualnego umówienia się w sobotę.


Komunikacja z zagranicznymi pacjentami

Język angielski