O KLINICE

Klinika Nieborowice to nowoczesny prywatny szpital ortopedyczny, który oferuje pacjentom kompleksowe usługi z zakresu schorzeń narządu ruchu. Szpital zajmuje się specjalistyczną diagnostyką medyczną, opieką ambulatoryjną i prowadzeniem leczenia szpitalnego. Klinika Nieborowice powstała z myślą, aby zaoferować pacjentowi to co najlepsze. Pasja, profesjonalizm i zaangażowanie w problemy pacjenta przyświeca codziennej pracy całego personelu. Połączenie tego ze sprawną i od lat sprawdzoną organizacją pracy zespołu gwarantuje najwyższy poziom usług medycznych.

W poradni ortopedycznej przeprowadza się rozpoznanie, stawia profesjonalną diagnozę, a także podejmuje decyzję o dalszym leczeniu. Specjaliści zajmują się schorzeniami narządu ruchu takimi jak:

  • choroby stawów, w tym choroba zwyrodnieniowa, choroby chrząstki
  • problemy niestabilności stawów
  • przeszczepy hodowli komórkowych
  • medycyna sportowa
  • leczenie schorzeń kręgosłupa
  • leczenie złamań
  • leczenie technikami biologicznymi, w tym również wykorzystanie komórek macierzystych.

Klinika dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnyskładający się z trzech sal operacyjnych wyposażonych w najwyższej klasy aparaturę medyczną. W trosce o stan zdrowia oraz bezpieczeństwo pacjentów klinika  zapewnia całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego.  Specjaliści przeprowadzają zabiegi operacyjne w obrębie barku, kolana, biodra, kręgosłupa, ręki i nadgarstka, łokcia, stawu skokowego, stopy i innych okolic anatomicznych. Klinika cechuje się nowoczesnością oraz małoinwazyjnością w leczeniu operacyjnym, jak i zabiegowym. Przejawia się to w wykwalifikowanej kadrze medycznej, stosowaniu najnowszych technik operacyjnych oraz dysponowaniu innowacyjnym sprzętem. Takimi małoinwazyjnymi technikami stosowanymi w szpitalu są m.in. zabiegi artroskopowe.

W klinice często przeprowadzane są operacje kolana, np. operacyjne leczenie zerwanego więzadła krzyżowego przedniego kolana ACL, więzadła krzyżowego tylnego lub artroskopia kolana lecząca inne jego urazy. 

Kadra medyczna zdobyła doświadczenie w dużych ośrodkach medycznych, takich jak: Klinika Ortopedii Szpitala Św. Barbary w Sosnowcu, Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich, Klinika Ortopedii w Katowicach-Ochojcu, a następnie wspólnie pracowali przez wiele lat w Sport-Klinice w Żorach. Zdobyte doświadczenie oraz zaufanie pacjentów pozwoliło stworzyć ośrodek, ukierunkowany na nowoczesną ortopedię. Wiedza oraz pasja z jaką zespół podchodzi do swojej pracy zapewnia pacjentom bezpieczeństwo oraz skuteczność oferowanych usług.

W celu zagwarantowania pacjentom kompleksowości świadczeń ortopedycznych klinika oferuje szeroki zakres usług w ramach diagnostyki obrazowej. Na terenie szpitala funkcjonuje Pracownia Diagnostyki Obrazowej Tomma, w której wykonywane są badania Rezonansu Magnetycznego, Tomografii Komputerowej oraz RTG. Badania te pozwalają w sposób nieinwazyjny wykryć nieprawidłowości w budowie badanych narządów.

CO NAS WYRÓŻNIA

Dbając o każdy detal świadczonych usług, cały zespół stara się, by wizyta w Klinice Nieborowice przebiegła w komfortowych warunkach, dających poczucie bezpieczeństwa oraz dyskrecji. Aby zadowolić nawet, najbardziej wymagających pacjentów klinika dysponuje szeregiem udogodnień.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim doświadczona kadra medyczna. Specjaliści przyjmujący pacjentów w Klinice Nieborowice 

Klinika zlokalizowana jest w południowej części Polski, w województwie śląskim, pod Gliwicami. Posiada również dogodną lokalizację dla osób z odległych miejsc poprzez bliskość węzła autostradowego A1 i A4 oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach – Pyrzowicach.

Klinika Nieborowice to to wyspecjalizowana, doświadczona kadra, wysokiej klasy sprzęt i znakomite warunki opieki dla pacjentów w trakcie i po zabiegach medycznych.

Udogodnienia

Telefon w pokoju pacjenta

Bliskość lotniska

Prywatne pokoje dla pacjentów

Płatność kartą kredytową

Parking dla niepełnosprawnych

Personel mówiący po angielsku

Darmowy parking

Łazienka w pokoju pacjenta

TV w pokoju pacjenta

Darmowe Wifi

Indywidualny opiekun pacjenta

Toaleta dla niepełnospranych

Placówka przystosowana do osób niepełnosprawnych

Ocena

5.0
(1 opinii)

Dodaj opinię


Lokalizacja

Umów wizytę

(32) 420 2762

Godziny otwarcia

poniedziałek08:00 - 20:00

wtorek08:00 - 20:00

środa08:00 - 20:00

czwartek08:00 - 20:00

piątek08:00 - 20:00


Komunikacja z zagranicznymi pacjentami

Język angielski
Język niemiecki
Język arabski

Słowa kluczowe: klinika nieborowice, klinika ortopedyczna, rezonans magnetyczny, rezonans magnetyczny gliwice, rezonans magnetyczny nieborowice, rezonans magnetyczny rybnik, ortopeda gliwice, ortopeda, nieborowice, ortopeda rybnik, ortopeda żory, ortopeda tychy