O nas

AlfaEstetica powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających Pacjentów. To nowoczesna placówka oferująca najwyższy poziom usług w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Doskonale rozumiemy chęć powstrzymania skutków upływającego czasu i poprawy jakości swojego życia. Dlatego w naszym Centrum Medycznym łączymy naszą wiedzę i doświadczenie ze starannością i troską o Państwa dobro. Najwyższym priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo związane z przeprowadzanymi zabiegami, a do każdego pacjenta podchodzimy z dużą dbałością i uwagą. Nasz zespół medyczny stale podnosi swoje kwalifikacje. Śledzimy nowości w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Dla naszych pacjentów plan zabiegów i leczenia jest zawsze indywidualnie dostosowany do potrzeb. Dbamy o to, aby nasze centrum stanowiło wyjątkowe miejsce na medycznej mapie Śląska, gdzie pacjenci mogą poczuć, że są najważniejsi.

 

Centrum Medyczne Alfa Estetica Silesia North to nowoczesna placówka medyczna stworzona z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających Pacjentów. Personel dokłada wszelkich starań aby pacjent czuł się bezpiecznie, komfortowo i dyskretnie. Alfa Estetica jest miejscem, w którym profesjonalizm i zaangażowanie łączy się z troską o Pacjenta. W ramach kliniki działa chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, ośrodek leczenia otyłości, stomatologia estetyczna i implanty, laserowa korekcja wzroku. Dzięki takiemu połączeniu klinika może zaoferować swoim Pacjentom kompleksowe usługi związane z poprawą wyglądu.

 

Kadrę medyczną tworzą doświadczeni specjaliści, których wiedzę, umiejętności oraz wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają zarówno certyfikaty jak i pozytywne opinie zadowolonych pacjentów, którzy wracają do kliniki. Pracujący w klinice specjaliści cały czas podnoszą swoje kwalifikacje aby móc zaoferować pacjentom bezpieczne i nowoczesne techniki zabiegowe. Nasi specjaliści od lat pomagają pacjentom odkryć w sobie piękno, pomagają w ten sposób w odzyskaniu radości i pewności siebie tych, którzy im zaufali. 

Alfa Estetica oferuje pełen zakres zabiegów i operacji z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej, zaczynając od takich jak usuwanie zmarszczek przy pomocy kwasu hialuronowego, wypełnianie ust, poprzez plastykę powiek, korektę odstających małżowin usznych, operację nosa, aż po złożone, bardziej skomplikowane operacje, takie jak powiększenie piersi z jednoczesnym ich podniesieniem, plastyka brzucha połączona z liposukcją czy zabiegi rekonstrukcyjne. Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tych zabiegów.

Dopełnieniem zabiegów poprawiających wygląd zewnętrzny są małoinwazyjne zabiegi bariatryczne, m.in. leczenie otyłości przy użyciu balonu dożołądkowego - polega ono na endoskopowym wprowadzeniu do żołądka miękkiego balonu wypełnionego roztworem fizjologicznym lub powietrzem. Balon redukuje wagę ciała poprzez znaczne zmniejszenie objętości przyjmowanego pokarmu: napina ściany żołądka, wysyłając do mózgu sygnał, hamujący uczucie głodu. Plan leczenia nadzorowany jest przez lekarza we współpracy z dietetykiem i zakłada zazwyczaj wyjęcie balonu po 6 miesiącach.

Placówka wyposażona jest w nowoczesną aparaturę medyczną posiadającą europejskie certyfikaty i spełniającą wszelkie normy nowoczesnego leczenia, warunki panujące na sali operacyjnej umożliwiają przeprowadzanie zabiegów zarówno w znieczuleniu miejscowym jak i ogólnym. Personel dba o bezpieczeństwo i samopoczucie pacjentów, którzy po zabiegach odpoczywają w komfortowych pokojach.

Udogodnienia

Parking dla niepełnosprawnych

Powiadomienia sms

Darmowy parking

Darmowe Wifi

Placówka przystosowana do osób niepełnosprawnych

Dodaj opinię


Lokalizacja

Umów wizytę

(34) 307 2151

Godziny otwarcia

poniedziałek07:00 - 21:00

wtorek07:00 - 21:00

środa07:00 - 21:00

czwartek07:00 - 21:00

piątek07:00 - 21:00


Komunikacja z zagranicznymi pacjentami

Język angielski
Język niemiecki